Nasza uczennica laureatką wojewódzkiego plastycznego konkursu ekologicznego "Ocalić od Zapomnienia"
29
04
2026
#Aktualności
Nasza uczennica klasy 7-mej Otylia Sobik została laureatką wojewódzkiego plastycznego konkursu ekologicznego "Ocalić od Zapomnienia". Gratulujemy! 

.jpg?1777444479312)