Strona główna/Aktualności/Nasza uczennica laureatką wojewódzkiego plastycznego (..)

Nasza uczennica laureatką wojewódzkiego plastycznego konkursu ekologicznego "Ocalić od Zapomnienia"

 

29 04 2026 #Aktualności

Nasza uczennica klasy 7-mej Otylia Sobik  została laureatką wojewódzkiego plastycznego konkursu ekologicznego "Ocalić od Zapomnienia". Gratulujemy! 
Konkurs

Obraz

 

Plakat

 

do góry